Interne competitie ronde 7

Naast externe wedstrijden van alle drie de teams werden er afgelopen donderdag ook nog twee partijen gespeeld in de interne competitie.

Uitslagen Ronde 7

Wit Zwart Uitslag
Jack van der Plas – Hein van Winkel 2-0
Anton Kwestro – Eric van ’t Hof 0-2

Stand na ronde 7

Pos Naam AW W G V Pt KTot KPnt Klr
1Steven den Hollander44008139500
2Edwin van Hofwegen43016101410
3Jack van der Plas5311797401
4Cees de Leeuw6402896400
5Arjen de Mooij2110389380
6Andre van der Kwartel2110385370
7Eric van ’t Hof4211584370
8Hein van Winkel2101276350
9Peter van den Berg521257434-1
10Rudi van Velzen2101268330
11Koos Groeneveld512246733-1
12Willy Heeringa1010166321
13Wim Zwinkels2101264320
14Jan Jungerius310225530-1
15Naud van Hofwegen2011155300
16Hans Kolfoort2011155300
17Anton Kwestro5104243271
18Viggo van Hofwegen4004031240

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *